zoom_in
keyboard_arrow_left keyboard_arrow_right

Hagen CatIt Fontanna wodna dla kotów i małych psów z miseczką na żywności

149,00 zł
Brutto

Podobnie jak ludzie, zwierzęta wymagają stałego dostępu do świeżej wody. Fontanna wodna dla kotów i małych psów od marki Hagen dostarcza zwierzętom czystej wody do picia, która jest im potrzebna, aby prowadzić pełne i szczęśliwe życie.

Ilość
warning Ostatnie sztuki w magazynie

Cyrkulacja wody w fontannie zapewnia kotom i psom bogatą w tlen, świeżą, chłodną i przefiltrowaną wodę do picia, co ma niebywałe właściwości zdrowotne. Zachęcanie kotów do picia większej ilości wody zapewnia prawidłowe funkcjonowanie nerek i może zapobiec tworzeniu się kamieni nerkowych oraz występowaniu chorób dróg moczowych.

Wielopoziomowe miejsca do picia pozwalają zwierzętom pić z miski lub bezpośrednio z kopuły. Zwierzęta mogą zaspokajać swoje pragnienie jednocześnie, bez kłótni przy misce i stresu z tym związanego.

Duża pojemność zbiornika (3 l) sprawia, że ​​świeża woda jest zawsze dostępna. Taki rodzaj poidełka jest bardzo wygodny także dla człowieka, ponieważ eliminuje potrzebę codziennego napełniania miseczek.

Bezpieczny system niskonapięciowy jest energooszczędny. Miseczki są łatwe w utrzymaniu czystości.

Fontanna wodna od Hagen jest odpowiednia dla kotów, a także szczeniaków i psów małych ras. 

 

W skład fontanny wodnej wchodzą: 

  • filtr oczyszczający (wymienny) → zbiera jedzenie, włosy i resztki; pomaga zredukować zły smak, zapach i pochłania zanieczyszczenia obecne w wodzie w kranu; 
  • osłonę z tworzywa sztucznego; 
  • zasilacz; 
  • miskę na żywność. 

 

Filtr należy wymieniać co 3 tygodnie.

Poidełko należy przemyć raz na tydzień gąbką wraz z delikatnym środkiem czyszczącym, a następnie dobrze wypłukać.

CH-0507
1 produkt

Polecamy