Przetwarzanie danych osobowych

Drogi użytkowniku, przeczytaj jak sklep ZOOKOI.PL dba o twoje dane:

O jakie dane chodzi?

Chodzi o Twoje dane osobowe, które przekazywane są nam na potrzeby wykonania usługi, którą świadczymy dla Ciebie. Chcąc utworzyć konto w naszym sklepie koniecznym jest byś udostępnił nam twoje dane jakimi są adres e-mail oraz adres IP twojego urządzenia, dodatkowo musisz dodać takie dane jak: imię, nazwisko, dane adresowe oraz numer telefonu w momencie składnaia zamówienia. Dzięki tym danym możemy bezpiecznie wysłać do ciebie nasz towar.

Administrator danych

Administratorem twoich danych jest: 
KĄDZIOŁKA DARIUSZ ZOO KOI PHU Barlinek, ul. Górna 13 NIP: 5971258241 , REGON: 210970227

Do czego potrzebujemy twoich danych

Przetwarzamy Twoje dane w celu umożliwienia Ci korzystania z pełnej funkcjonalności spersonalizowanego konta użytkownika naszego sklepu. Wysyłane do Ciebie informacje będą mogły być oparte o twoją wcześniejsza aktywność na naszej stronie byś nie musiał przeglądać informacji, które potencjalnie w ogóle Cie nie interesują, dlatego będziemy korzystać z profilowania.

Przekazywanie danych

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez naszą firmę i  tylko my będziemy ich Administratorem, natomiast w zgodzie z obowiązującym prawem możemy przekazać je podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie. Dane mogą być również przekazane podmiotom uprawnionym takim jak sądy, lub inne organy ścigania.