Sól morska

Sól morska

Active filters

274,00 zł

W pełni syntetyczna sól morska stworzona z myślą o hodowli koralowców.  Skład soli został tak dobrany, aby stworzyć jak najlepsze warunki dla zwierząt morskich. Zawarte w niej mikro i makro elementy w pełni zaspokajają zapotrzebowanie koralowców w pierwiastki potrzebne do ich odpowiedniego wzrostu oraz wybarwienia. Dodatek w postaci bakterii probiotycznych dodatkowo pozytywnie wpływa na redukcję azotanów oraz fosforanów jak również hamuje rozwój patogennych drobnoustrojów w akwarium morskim. Świeżo przygotowana woda morska po rozpuszczeniu soli może być natychmiast użyta do podmiany. Przy zakładaniu nowych akwariów pierwsze zwierzęta zalecamy wpuszczać nie wcześniej niż po 10-14 dniach od zalania zbiornika.

195,00 zł

Syntetyczna sól morska stworzona z myślą o hodowli koralowców. Skład soli został tak dobrany ,aby stworzyć jak najlepsze warunki dla zwierząt morskich. Zawarte w niej mikro i makro elementy w pełni zaspokajają zapotrzebowanie koralowców w pierwiastki potrzebne do ich odpowiedniego wzrostu oraz wybarwienia. Przy zakładaniu nowych akwariów pierwsze zwierzęta zalecamy wpuszczać nie wcześniej niż po 10-14 dniach od zalania zbiornika. 

145,00 zł

Syntetyczna sól morska przeznaczona do akwariów z obsadą rybną jak również do akwariów z mniej wymagającymi koralowcami oraz bezkręgowcami. Przy zakładaniu nowych akwariów pierwsze zwierzęta zalecamy wpuszczać nie wcześniej niż po 10-14 dniach od zalania zbiornika. Świeżo przygotowana woda morska po rozpuszczeniu soli może być natychmiast użyta do podmiany.

Ostatnie sztuki w magazynie
289,00 zł

W pełni syntetyczna sól morska stworzona z myślą o hodowli koralowców. Skład soli został tak dobrany, aby stworzyć jak najlepsze warunki dla zwierząt morskich. Zawarte w niej mikro i makro elementy w pełni zaspokajają zapotrzebowanie koralowców w pierwiastki potrzebne do ich odpowiedniego wzrostu oraz wybarwienia.

208,00 zł

Syntetyczna sól morska stworzona z myślą o hodowli koralowców. Skład soli został tak dobrany, aby stworzyć jak najlepsze warunki dla zwierząt morskich. Zawarte w niej mikro i makro elementy w pełni zaspokajają zapotrzebowanie koralowców w pierwiastki potrzebne do ich odpowiedniego wzrostu oraz wybarwienia.

156,00 zł

Syntetyczna sól morska stworzona z myślą o hodowli koralowców. Skład soli został tak dobrany, aby stworzyć jak najlepsze warunki dla zwierząt morskich. Zawarte w niej mikro i makro elementy w pełni zaspokajają zapotrzebowanie koralowców w pierwiastki potrzebne do ich odpowiedniego wzrostu oraz wybarwienia.

265,00 zł

Wśród setek producentów soli pochodzących niemal od jednego, głównego producenta prawie niemożliwym jest znaleźć sól morską, która wyróżnia się ponad konkurencję nie tylko opakowaniem i grafiką lecz faktycznym składem. Niewątpliwie na miano nowatorskiej soli zasługuje produkt marki kordon z dodatkiem zarejestrowanego, suchego środka uzdatniającego Amqu'el, który dodawany wraz z solą i spreparowaną wodą do akwarium poprawia każdorazowo jej jakość, detoksykuje amoniak i zmniejsza ogólną ilość związków azotu (N) w akwarium.

 

150,00 zł

Living Colors Reef Salt jest to wyjątkowa mieszanka soli, przygotowana tak, aby odwzorować skład  naturalnej wody morskiej. Została stworzona specjalnie do akwariów rafowych.  Zawiera niezbędne pierwiastki śladowe, składniki odżywcze i witaminy potrzebne do zdrowego wzrostu koralowców, skorupiaków i ryb. Reef Salt nie zawiera zanieczyszczeń. Ma to wpływ na jej odpowiednią granulację oraz suchość. Jest pozbawiona fosforanów, azotanów i krzemianów. Jest dobrze przyswajana przez mieszkańców rafy. Łatwo się miesza i szybko rozpuszcza się. Po wymieszaniu woda szybko klaruje się.