Szczotki, grzebienie

Szczotki, grzebienie

Aktywne filtry

29,00 zł

EzzyGroom dzięki swoim mikroząbkom wyciąga martwą/osłabioną sierść, pozostawiając miejsce dla nowej i silnej sierści.

Można stosować zarówno u ras z sierścią jak i tych z włosem.

52,50 zł

Bezpiecznie mocuje się do wszystkich głowic systemu FURflex ™ za pomocą technologii FURMLock ™, zapewniając doskonałą stabilność podczas pielęgnacji swojego zwierzaka. Używaj z systemem FURflex ™, idealnym do domów z wieloma zwierzętami dla różnych potrzeb pielęgnacyjnych.

Ostatnie sztuki w magazynie
52,50 zł

FURflex ™ Zbiera i usuwa sierść zwierząt z tapicerki, dywanów, dywanów, pościeli i innych przedmiotów. Idealne dla domu i samochodu. Po prostu wytrzyj powierzchnię za pomocą FUR Accumulator, aby łatwo usunąć włosy. Używaj z systemem FURflex® FURflex ™, aby uzyskać maksymalną elastyczność w kontrolowaniu sierści zwierząt domowych - dostosuj do szybkiego i łatwego usuwania włosów, pielęgnuj i podnoś luźne włosy!

Ostatnie sztuki w magazynie
52,50 zł

Specjalny wałek zamiata i zatrzymuje sierść zwierzęcia we wbudowanej komorze, aby zapewnić czystą i wygodną kolekcję włosów. Po prostu obróć urządzenie FUR Sweeper na dowolnej tapicerowanej powierzchni, opróżnij i użyj ponownie. Zamiatacz FUR jest idealny do domu, samochodu lub do Ciebie. Samoczyszczący wałek usuwa sierść zwierząt z mebli, fotelików samochodowych i innych.

Ostatnie sztuki w magazynie
129,00 zł

Nasze najbardziej wygodne i skuteczne narzędzie deShedding, specjalnie zaprojektowane dla małych kotów ważących do 10 funtów / 4,5 kg dla wszystkich rodzajów włosów. Zakrzywiona krawędź ze stali nierdzewnej dostosowuje się do naturalnych konturów Twojego pupila, zapewniając komfort i maksymalizując usuwanie włosów. Krawędź de-strukcyjna ze stali nierdzewnej dociera przez warstwę wierzchnią, aby bezpiecznie i łatwo usunąć luźne włosy i podszerstek bez uszkodzenia powłoki lub przecięcia skóry.

Ostatnie sztuki w magazynie
138,00 zł

Nasze najbardziej wygodne i skuteczne narzędzie deShedding, specjalnie zaprojektowane dla dużych kotów ważących ponad 10 kg / 4,5 kg dla wszystkich rodzajów włosów. Zakrzywiona krawędź ze stali nierdzewnej dostosowuje się do naturalnych konturów Twojego pupila, zapewniając komfort i maksymalizując usuwanie włosów. Krawędź de-strukcyjna ze stali nierdzewnej dociera przez warstwę wierzchnią, aby bezpiecznie i łatwo usunąć luźne włosy i podszerstek bez uszkodzenia powłoki lub przecięcia skóry.

Ostatnie sztuki w magazynie
102,00 zł

Nasze najbardziej wygodne i skuteczne narzędzie deShedding, przeznaczone dla dużych kotów ważących ponad 10 kg / 4,5 kg dla wszystkich rodzajów włosów. Zakrzywiona krawędź ze stali nierdzewnej dostosowuje się do naturalnych konturów Twojego pupila, zapewniając wygodę i maksymalizując usuwanie włosów - ciesz się życiem bez włosów!

Ostatnie sztuki w magazynie