Skały

W tej kategorii znajdują się skały.

Skały

Aktywne filtry

33,00 zł

Najlżejsza skała dostępna na rynku - niesamowicie porowata i przestronna! Cena za 1 kg. Na skale brak rozmaitych niepożądanych "gości": glonów, krabów, wieloszczetów, wirków, krewetek modliszkowych, aiptazji i wielu innych. Skałę taką można swobodnie kleić przed włożeniem do zbiornika. Każdy kawałek jest inny!

Oczekiwanie na dostawę
43,00 zł

Niesamowicie przestrzenne kawałki skały w formie "gałęzi" - idealne do aquascapingu!! Cena za 1 kg. Na skale brak rozmaitych niepożądanych "gości": glonów, krabów, wieloszczetów, wirków, krewetek modliszkowych, aiptazji i wielu innych. Skałę taką można swobodnie kleić przed włożeniem do zbiornika. Każdy kawałek jest inny!

33,00 zł

Płaskie, stabilne kawałki skały - idealne do aquascapingu!! Cena za 1 kg. Na skale brak rozmaitych niepożądanych "gości": glonów, krabów, wieloszczetów, wirków, krewetek modliszkowych, aiptazji i wielu innych. Skałę taką można swobodnie kleić przed włożeniem do zbiornika. Każdy kawałek jest inny!

33,00 zł

Skała koralowa MARCO ROCKS to jedna z najwyższych jakościowo skał do akwariów morskich i aquascapingu. Oferujemy naturalne, suche skały, które zostały uzyskane z prehistorycznych mórz koralowych. Skała odpowiednia jako medium filtracyjne do sumpa, budowa rafy w akwariach rafowych i dekoracja w akwariach Tanganika/Malawi.